Take a fresh look at your lifestyle.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’dan açıklama

0 545

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Hakkari’de yaşanan terör saldırısı hakkında açıklama yaptı. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, terör örgütünün son demlerini yaşadığını ve son demlerinde bile kandil gününde haince ve alçakça saldırı düzenlediğini açıkladı.

Akar, “İcra edilen operasyonlar neticesinde ağır kayıplar veren ve bitme noktasına gelen terör örgütü, Berat Kandili’ni idrak ettiğimiz bir gecede üs bölgemize saldırarak bir kez daha ne kadar alçak, hain ve kalleş olduğunu göstermiştir.” dedi.

Türkiye’nin tüm terör saldırılarına karşı aldığı önlemler olduğunu ve bu önlemlerin devam ederek önlemini artıracaklarını açıklayan Akar, “Vatan aşkıyla canlarını, millet sevdası ile yarınlarını feda eden kahramanlar, şanlı, şerefli tarihimizin en müstesna sayfalarında yerlerini almıştır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da TSK’nin tarihimizden aldığı ilham ve milletimizden aldığı destekle, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar mücadeleye devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Hakkari’de çatışma nedeniyle 4 asker şehit olmuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.