Take a fresh look at your lifestyle.

Redmi Note 7 Satış Rakamları Yayınlandı

Redmi Note 7 Satış Rakamları Yayınlandı

0 372

Xiaomi, başarıları ile her geçen gün basında yerini alıyor. Global pazarda ağırlığını gün geçtikçe arttıran söz konusu akıllı cep telefonu üreticisi, 2018 yılında en çok sevkiyat gerçekleştiren ilk 4 firmadan birisi oldu.

Giriş ve orta seviyeli akıllı cep telefon üretimlerini kullanıcılar ile buluşturan çinli üretici, her geçen gün gelişmesiyle yavaş yavaş zirveye tırmanıyor. En son Samsung’un elinde olan Hindistan pazarını kendisine çeken Xiaomi, Avrupa’da söz sahibi olmaya başladı bile.

Xiaomi başarı anahtarı; en iyi telefonu en uygun fiyata ver prensibi ile gerçekleşti. Xiaomi bu prensiple en son Redmi Note 7’yi üretti ve teknoloji severlere söz konusu cep telefonunu tanıttı. Fiyat performans kategorisinde en iyi akıllı cep telefonu olarak adlandırılan söz konusu akıllı cep telefonu, 2019 Ocak ayına kadar 1.5 milyondan fazla satış elde etti. Xiaomi bu model ile beraber farklı pazarlara da açıldı ve açılmasıyla satış rakamlarında üst düzey bir artış ortaya çıktı.

Xiaomi Redmi Note 7 akıllı cep telefonu 2000 TL’den satışa sunuluyor. Peki bu akıllı cep telefonunun özellikleri neler?

İŞTE XİAOMİ REDMİ NOTE 7’İN ÇARPICI ÖZELLİKLERİ

Söz konusu cihaz, 6 inç 19.5:9 LCD ekran’a sahip. Snapdragon 675 model işletim sistemi, 6 GB LPDDR4X Ram ve 128 GB dahili depolama alanı ile üst düzey bir hız sunan Redmi Note 7 4.000 mAh pil ile şarj sorunsalını da ortadan kaldırıyor. Kamera özelliği ise şöyle; 48 mega piksel 1/2 inç Sony IMX586 sensör çift kamera, 5 mega piksel ikinci kamera ve 13 mega piksel ön kamera özelliği taşımaktadır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.