Take a fresh look at your lifestyle.

Samsung’un Yeni Amiral Gemisi: A80

Samsung'un Yeni Amiral Gemisi: A80

0 1.336

Dünyanın en popüler teknoloji şirketi Samsung orta seviyeli telefonlarını A serisi ile duyuracağını bildirmişti. Bu serinin yeni amiral gemisini bugünlerde tanıtan teknoloji devi bakın hangi özelliklerden bahsetti.

Samsung’un orta segmentli akıllı telefon füryasında yeni amiral gemisi Samsung A80 oldu. Orta ve orta – üst seviye olarak sınıflandırılan söz konusu akıllı cep telefonu 6.7 inç boyutlarında Full HD+ Super AMOLED ekrana sahip olacak.
İşlemci olarak Snapdragon 730 kullanan yeni amiral gemisi 8 GB ram ve 128 GB depolama alanı sunuyor. Samsung A80’in kamera özelliği ise şu şekilde; 3’lü kamera kurulumu ile 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ikincil ve ToF kamera. Kamera hakkında çarpıcı bir özellik ise telefonunun kızaklı mekanizmaya sahip olup, arka kamera açıldıktan sonra ön kamera olarak da kullanılabiliyor.

Galaxy’in orta seviyeli amiral gemisi A80 cihazı hayalet beyazı ve hayalet siyahı olarak iki renk seçeneği ile karşımızda olacak. Cihazın dolar cinsinden fiyatı ise 649 dolar olarak belirlendi. Galaxy A80 serisi 29 mayıs’da satışa sunulacak.

Samsung A80 ALINIR MI?

Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy A80 teknoloji severler tarafından baya ilgi gördü. 29 Mayıs’da satışa sunulacak telefonun fiyatı ise 649 dolar olarak belirlendi. Bu rakam günümüz kuru ile hesaplandığında 3.717 TL’ye denk geliyor. Ortalama bu fiyatlarda bir akılı cihaz Türkiye standartlarına son derece uyguduğunu belirtebiliriz.

İşlemcisi ve kamera sistemi ile kendini çeken Galaxy A80 fiyat performans telefonu olarak kendini kanıtlamasada günümüz teknolojisine uyum sağlayacak bir performans sağlayacağını söyleyebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.